Chemický peeling

V salonu můžete využít profesionálních chemických peelingů britské značky Medik8, která je specializovaná na vitamíny a kyseliny. Tyto peelingy jsou vhodné na hloubkovou obnovu pleti.

Ať už toužíte po rozjasnění a omlazení pleti, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentací, jizviček a akné, představuje tato metoda obnovy pleti efektivní řešení.

Nové chemické peelingy Medik8 nyní obsahují vyšší hladinu aktivní kyseliny, která zaručuje mimořádné výsledky, zároveň jsou k pokožce šetrnější, méně jí dráždí a ošetření se tak pro vás stává více komfortní.

Nejprve se nanáší základní vrstva a při další návštěvě se aplikují další vrstvy, již silnější kyseliny.

Před zákrokem:

Nejprve před 1.ošetřením provedu test snášenlivosti na předloktí.

Než přistoupím k samotnému ošetření, vyberu dle typu vaší pleti a problému, který chcete řešit, ten nejvhodnější druh peelingu.

Po zákroku:

Okamžitě po aplikaci peelingu bude vaše pokožka mírně zrůžovělá až červená a může se objevit i mírný otok. Pleť se vám bude hojit od jednoho dne až do dvou týdnů v závislosti na zvolené síle peelingu. Bezprostředně po ošetření se prosím vyhýbejte slunečnímu záření, soláriu a bazénu.

Pro nejlepší efekt a výsledek byste měla 3 dny po aplikaci peelingu používat speciálně navrženou domácí péči od Medik8. Poté již můžete začít používat další produkty, na které jste zvyklá. Vyhněte se exfoliačním produktům, a to 5 – 7 dnů po ošetření.